V případě zájmu o tvorbu webu mě neváhejte kontaktovat na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

Glamet s.r.o.

Glamet s.r.o.

Webové stránky firmy zabývající se projekcí lehkých obvodových plášťů administrativních a průmyslových objektů, ocelových konstrukcí včetně autorizovaných statických výpočtů.
Landštejnský dvůr

Landštejnský dvůr

Webová prezentace hotelu a restaurace Landštejnský dvůr, která se nachází v samém srdci České Kanady, přímo pod hradem Landštejn.
Sněžník Basecamp

Sněžník Basecamp

Webová prezentace ubytování na horách pod Králickým Sněžníkem nedaleko Dolní Moravy. Možnost pronájmu celého objektu s maximální kapacitou 17 osob.
Boňkovské rybníky

Boňkovské rybníky

Webová prezentace ubytování u Boňkovských rybníků. Ubytování na samotě u vlastního rybníka s možností rybolovu. Ideální místo pro odpočinek bez lidí.
TAPA projekt s.r.o.

TAPA projekt s.r.o.

Webová prezentace pro firmu zabývající se projekcí občanských staveb.
Sporten Cup

Sporten Cup

Oficiální webové stránky série lyžařských závodů SPORTEN CUP. Přípravné a lyžařské závody pro veřejnost v kraji Vysočina.
Česká Kanada živě

Česká Kanada živě

Pokud plánujete výlet do České Kanady určitě nevynechejte tento turistický a informační portál, kde najdete mnoho zajímavých a užitečných informací pro Vaší dovolenou nebo výlet.
Accommodation-Bali.com

Accommodation-Bali.com

Můj cestovatelský blog v angličtině zaměřený na tipy na ověřené ubytování na ostrově Bali a jeho okolí na stránkách najdete i další tipy na restaurace, zajímavosti atd.